O firmie

Naszą domeną jest pośrednictwo oraz doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości komercyjnych.

Posiadamy obszerne doświadczenie w obsłudze prestiżowych podmiotów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Doradzamy przy wynajmie najlepszych i najbardziej prestiżowych powierzchni biurowych, usługowo-handlowych i gastronomicznych. Ponadto zajmujemy się również obrotem luksusowymi nieruchomościami mieszkalnymi.

Dbamy o zachowanie wysokich standardów w każdym, nawet najmniejszym aspekcie wykonywanej pracy.

Profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność to podstawowe wyróżniki charakteryzujące nasz zespół doradców. Dostosowujemy się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco i zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas unikalne podejście do Klienta, łączące profesjonalizm obsługi z indywidualną troską i obsługą naszych kontrahentów. 

Przy kupnie i sprzedaży mieszkań kooperujemy z najlepszymi. Przedstawiamy najkorzystniejsze, najbardziej wyselekcjonowane oferty. Zawsze działamy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Mamy nowatorskie, świeże, niepowtarzalne spojrzenie, dlatego każda oferta jest szyta na miarę.

Na jakich obszarach działamy?

Hyland działa przede wszystkim na warszawskim rynku nieruchomości, ale doradzamy także przy transakcjach w największych miastach Polski, jak również w prestiżowych lokalizacjach zagranicznych takich jak: Londyn, Nowy York, Singapur, Los Angeles oraz Miami. Dzięki współpracy z cenionymi, elitarnymi agencjami jesteśmy elastyczni.

Hyland to najlepszy wybór, ponieważ:

  • cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego dostosowujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji
  • posiadamy dogłębną znajomość rynku i jego zasad, wciąż aktualizując naszą wiedzę
  • dysponujemy wieloma cennymi kontaktami
  • cieszymy się zaufaniem ludzi sukcesu
  • oferujemy standard obsługi na najwyższym poziomie
  • jesteśmy w 100% skuteczni – zawsze znajdziemy w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie

Dlaczego my?

Do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, dokładnie oraz niepowierzchownie. Oferta jest szyta na miarę. Nie bazujemy na wyszukiwarkach i nie pokazujemy wszystkiego, ponieważ zmieściło się w kryteriach. Każda oferta jest pieczołowicie wyselekcjonowana, dobrana wedle potrzeb. Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, poprzedzony zaangażowaniem oraz drobiazgowością. Nieruchomości oraz budynki są bardzo skrupulatne, sumiennie prześwietlane przez doświadczonych doradców, którzy ze starannością pracują na sukces naszej firmy.

Sprawdzamy wiarygodność oraz bezpieczeństwo w niezwykle rzetelny i precyzyjny sposób. Doradzamy pod względem rentowności i wnikliwie przedstawiamy ofertę. Mamy najlepszą i najaktualniejszą bazę nieruchomości. Czas, dobro i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetem. Chcemy, by Klient czuł się wyjątkowo. Nasze usługi są bardzo indywidualne i niezwykle eksluzywne. Klient jest dla nas najważniejszy. Stawiamy go na piedestale i dbamy o jego komfort oraz zadowolenie.

Naszym głównym celem jest pomoc naszym Klientom w odnoszeniu sukcesów w działalności biznesowej, dzięki profesjonalnej, kompleksowej obsłudze. Każdy usatysfakcjonowany Klient to dla nas sukces. To my jesteśmy dla Klienta, a nie on dla nas.

Bartosz Chrostowski

CEO&Founder

Przemawiają za nami liczby:

Jakie są nasze cele?

obsługa na najwyższym poziomie

sprawne, profesjonalne doradztwo

przedstawienie
jak najbardziej wyselekcjonowanej, idealnie dopasowanej oferty

dopinanie transakcji na ostatni guzik
z przenikliwą skrupulatnością